2733
2739

خیلی دلم بچه دوم میخواد میخوام همشیر بشن بچم تقریبا۱۹ ماهشه.همیشه دوس داشتم لباسای همو بپوشن و باهم حسابی دوست باشن.اما نمیشه چون من باید تقریبا مطلق باشم و سرکلاژ و اینا با بچه کوچیک نمیشه اینا دوم اینکه وسواس شدید دارم که خیلی اذیت میشم.نمیتونم اجازه بدم جز خودم کسی بچمو حموم دستشویی ببره.یعنی بچه اولم رو.اما وقتی بچه های جاریمو میبینم که همجنس هستن و حسابی باهم جیغ و بازی و کلی هوای همو دارن حسودیم میشه.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
اگه کمک داری بیار  و حساسیت هاتو‌کم‌کن

کمک دارم.اما خودم اذیت میشم حس میکنم چون رو بچه اولم خیلی وسواس و حساسم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همینطوری بودم الان دخترم ۸ سالشه خیلی پشیمانم که چرا این همه دیر کردم 

بچه نداری؟فقط یکی؟

والا پسر من۷سالشه کارای خودشو می‌تونه انجام بده الان باردارم اصلا حوصله ش رو ندارم طفلی همش فیلم نگا می‌کنه دلم براش میسوزه 

شمام عجله نکن به بچه اولت ظلم میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

وای که چقدر دلم نوزاد میخواد ولی فعلا دارم دخترم رو از پوشک میگیرم پدرم رو در آورده، روزای اول دست شویی ش رو میگفت اما الان هر چی میبریمش دست شویی فایده نداره، همش میاد بیرون شلوارش رو خیس میکنه