2733
2734
عنوان

لاغری با اسفند

2539 بازدید | 14 پست

من یه دوره اینو خوردم نتیجه گرفتم خیلی لاغر شدم بدون ورزش شایان ذکر هست که بگم نجویدم قورت دادم چون قورت دادنش سمیه و می دونم الان یه سریا میان میگن سمی و من نشنیدم و فقط دودش می کنن نه جانم خوراکی هم هست فقط میزان استفاده در روز 12 عدد شسته شده صبح ناشتا با معده خالی قورت داد شود برای من که پاهام به سختی لاغر میشه خیلی پاها و شکمم و جمع کرد و واقعا لاغرشدم تنها مشکلی که برام داشت این بود که صورت به شدت جوش زد حالا نمیدونم به خاطر اسفند بود یا چیز دیگه الان سوالم ازدوستانی هست که اطلاعاتشون از من بیشتر به نظرتون برای اینکه من خیلی گرماییم جوش زدم و اسفندم گرم و خشکه ؟ و اینکه چیکار کنم که تعادل برقرار بشه اسفند که می خورم جوش نزم همراه باهاش خنکی بخورم این مشکل پیش نمیاد چون میخوام دوباره شروع کنم فقط از جوش صورت می ترسم مطمئنم نیست از اسفند باشه جوش صورتم ولی یه احتماله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند روز خوردی؟ منم میخام رانم لاغربشه فقط اسفند ناشتا خوردی یا رژیم بدن قند و چربی هم گرفتی؟؟

هیچی اصلا من فرصت زیادی ندارم چون شاغلم تازه من شبا قورت میدادم میگن صبح ناشتا خیلی بهتره فقط حتما باید قورت داده بشه خانمای باردارم نباید استفاده کنن

2740
چن کیلوتویک ماه کم کردی؟ اسپندت سبزبودیاخشک؟

فک کنم شش هفت کیلو کم کردم من خودم و وزن نمی کنم وزن کنم حساس می شم ولی خیلی جمع شده بود از 68 اومد رو 60 -61 فک کنم اسفند معمولی که دود می کنن بدون اون مخلفاتش تمیز و پاک شده می شورید دو سه بار رو دستمال پهن می کنید میزارید خشک بشه بریزید توی ظرف روزی 10 -12 عدد قورت بدید فقط همون دونه های سیاه اسفند معمولی که دود می کنید

بلغم داشتی؟ آخه فقط روی کسایی که بلغم دارن تاثیر لاغری داره منم بلغمی ام به شدت ولی هنوز فرصت نکر ...

والا من نمی دونم اول برای لاغری بعد پادرد و کمردردم خوردم اطلاعات در مورد طبعم ندارم ولی به شدت گرمایی شدم

2706