2737
2739

ما خونه هامون نزدیکه همه منم الان باردارم 5ماهمه ولی کمر درد دارم تو خونه کارامو میکنم هر یه ربع میام رو تخت دراز میکشم حالا مادرشوهرم هی زنگ میزنه افطار بیاید اینجا هرچقدرم شوهرم میگه نه اینا باز اصرار باز اصرار، مشکل من اینه مادرشوهرم اهل خونه داری نیست همش بیرون میچرخه ما دم افطار میریم من باید کلی کار براشون کنم چون روزه نیستم باردارم حالا کاش کاراش کم بود میگفتم کمه تموم میشه میره ولی هرسری کلی میوه باید بشورم کلی ظرف باید بشورم کلی سبزی و... و واقعا برمیگردم از کمردرد شب خوابم نمی‌بره، نمیدونم چرا الان که باردارم حداقل درکم نمیکنن من که همیشه کمک میکنم ولی الان وضعیتم فرق میکنه، یا یه نمونش چنگال افتاده بود زیر مبل پدرشوهرم به من گفت فلانی خم شو اونو بردار شوهرمم نبود اونجا، منظورم این نیست باید مثل شاهزاده بشینم ولی دیگه یکم مراعات زن باردار که کمرش مشکل داره بکنن راه دوری نمیره

💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برو کار نکن  ناراحتم شد ... اشکالی نداره  از اول نباید بیش از حد کار میکردی

دقیقا 👌 من یه بار گردنم درد میکرد مادرشوهرم داشت جارو میکشید گفتم گردنم درد میکنه وگرنه من جارو میکشیدم. اونم ناراحت نشد. از اول باید عادت بدی بهشون

2738

ببین عزیزم وقتی باهاشون عین پدر و مادرت بر خورد کنی براشون عین بچشون می شی و هم توی زندگیت دخالت می کنن هم اینکه هر وقت رفتی خونشون باید براشون کار کنی 

باهاشون خوب باش و مودب رفتار کن اما سعی کن یکم رسمی باشی تا باهات مثه مهمونشون رفتار کنن وقتی می ری خونشون بشین یه گوشه وفقط موقع شام پاشو کمکشون کن که سفره بچینن

خب رفتی پاشو مثلا کار کنی همسرت بگ نه بشین کارنکن چن کمر درد داری...

خودتم الکی بزن کمر درد..

رفتی هم دست نزن ب کارا

لینک کانال خونواده س

http://t.me/shirinasaliarramesh

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
2706