2737
2739
عنوان

سوال احکام در مورد روزه.

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شرمندم ولی عکس رو بالا گذاشتم بخدا مجبورم. تکلیف روزهام چیه؟ از دیروز 4 عصر ب بعد ایجو شدم، میگید تا ...

از وقتی لک دیدی لکه ها مستمرن،؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
از وقتی لک دیدی لکه ها مستمرن،؟

از دیروز هربار ک رفتم دستشویی و از دستمال کاغذی استفاده کردم. بله همی لک خیلی کمرنگ رو دیدم تا ب الان 

بازم ازتون معذرت مخام ک همچی موصوعی رو ایجا مطرح کردم. و مجبور شدم عکس بزارم. چون بعصی از دوستان هم متلک انداختن بهم. اما بخدا مجبور بودم. 

از دیروز هربار ک رفتم دستشویی و از دستمال کاغذی استفاده کردم. بله همی لک خیلی کمرنگ رو دیدم تا ...

اگر میتمر هست و سایر صفات وشرایط حیض داره ک حیض وگرنه استحاضه

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2738

روزه باطل نیست نخور ولی نزدیکه مریضیته

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

استمرار داره؟ 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
استمرار داره؟ 

سلام بانو‌در عکسی ک فرستاد من بشخصه هیچ خونی نمیبینم

آره از دیروز هر بار دستمال کاغذی استفاده کردم همی شرایط رو دارم 

اگر حتی بیشتر از ده دقیقه پاک نمیشید از داخل و مرتب لکه هست حیض بگیرید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سلام بانو‌در عکسی ک فرستاد من بشخصه هیچ خونی نمیبینم  

سلام عزیزم

تشخیص با خود مکلفه نه ما

2706