2733
2739

خواهش میکنم هر کسی که این پودرو خورده و نتیجه گرفته بهم بگه ... میخوام بگیرم ... قیمتشو نمیدونم ... ولط شنیدم تاثیر داره 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

عزیزم من تموم پودر قرض از ده سال پیش تاالان خوردم چهار پنج ماه پیش کپسول فرشته بود وچاقی رویال چاق شدم وقتی قطعش کردم زود بادم نشت تا دوماه قبل عید.....

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تموم پودر قرض از ده سال پیش تاالان خوردم چهار پنج ماه پیش کپسول فرشته بود وچاقی رویال چاق ش ...

پس برگشت دارع ... نخرم 😕

2728
من استفاده نکردم ولی شنیدم قرص و پودر جنسینگ خوبه واسه چاقی خودم قرص جنسینگ گرفتم ولی هنوز استفاده ن ...

قرص جنسینگ دارم ولی هنوز استفاده نکردم ... احساس میکنم تاثیر نداره ... 

یه عطاری همینجوری مشکلمو بهش گفتم هرچه داروی چاقی وقرص استفاده میکنم هیچ تاثیری نداره رو بدنم گفت یا کم خونی کمبود ویتامین داری ویه کپسول بهم معرفی کرد براکل بدن گرفتم الان نزدیک دوماه خوردم همرا قرص آهن وویتامین نزدیک ده روزه قطعشون کردم وزنم ثابت مونده

یه عطاری همینجوری مشکلمو بهش گفتم هرچه داروی چاقی وقرص استفاده میکنم هیچ تاثیری نداره رو بدنم گفت یا ...

چه کپسولی بود میشا عکسشو بفرستی ؟

2738
اول بگو کجایی تابگم کجا گیرت میاد چون کمیابه

من خودم بعدا خرید یه جعبه که تموم کردم عطاریهای دیگه رفتم گیرم نیومد این طب سنتی خودشون درست میکردن کپسول الیکا 

شیراز

نمیدونم گیر میاد یانه ولی بپرس تاثیرش عالیه چون نه فقط براخودم براخواهرام هم خریدم استفاده کردن عالی بود بخدا ولی من اهواز خریدم