2737
2734

خواهش میکنم از امام حسین و حضرت عباس(ع) بخواه این ماه مادر بشم و پیش خدا ضمانتم کنن عزیزم

الهی که بحق بابالحوائجش حاجت روا بشی عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ایشالا خودمون و خانوادمون و تمام عزیزانمون و تمام انسانها عاقبت بخیر بشن و سدامتی همگی و از بین رفتن کرونا در کل جهان و خدا ب عزیزانمون عمر طولانی و با عزت بده و برکت و ثروت ب زندگیمون سرازیر بشه خدایا آرامش رو مهمون خونه هامون کن یا امام حسین یا حضرت ابوالفضل هیچ گاه مارو ب حال خودمون رها نکنید و راه روشن زندگی رو برامون نمایان کنید

ایشالا خودمون و خانوادمون و تمام عزیزانمون و تمام انسانها عاقبت بخیر بشن و سدامتی همگی و از بین رفتن ...

الهی امین

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
خواهش میکنم از امام حسین و حضرت عباس(ع) بخواه این ماه مادر بشم و پیش خدا ضمانتم کنن عزیزم الهی که ب ...

الهی به حق علی اصغر امام حسین این مخلوقت رو در مسیر پسند و خالص قرار بده و پاک و دور از هیچ معصیت و فرزندی در این ماه به او عنایت کن تا در راه خودت و اشاعه و گسترش خداپرستی تربیت کند و این امانت را در راه خودت بدهد.

الهی آمین توسل کن به شهید همت خدا داد با توسل مادرش به ضریح امام حسین و رباب مادر علی اصغر و فاطمه بنت اسد.

همه براش دعا کنید

شما هم دعام کن خیلی مضطرم

دردمندان را دوایی "السلام علیڪ یا صاحِبَ الزَّمان"
2738
الهی به حق علی اصغر امام حسین این مخلوقت رو در مسیر پسند و خالص قرار بده و پاک و دور از هیچ معصیت و ...

الهی امین الهی امین الهی امین

ممنونم عزیزدل مهربونم الهی که هرچی خیرو خوبیه از زمین و اسمون برات بباره دوست مهربونم

انشاءالله همین زودیا حاجت روا بشی و ارامش به دلت برگرده

ممنونم بابت دعای خیرو و قشنگت

الهی امین الهی امین الهی امین ممنونم عزیزدل مهربونم الهی که هرچی خیرو خوبیه از زمین و اسمون برات بب ...

دعاگوت می مون همیشه.

فراموشم نکنی.محتاجم به دعا

دردمندان را دوایی "السلام علیڪ یا صاحِبَ الزَّمان"

[QUOTE=186927793]دعاگوت می مون همیشه. فراموشم نکنی.محتاجم 

خواهری میکنی در حقم

حتما دعا گوتم عزیزم حتما