2733
2734
عنوان

چطور قطع رابطه کنم؟؟

239 بازدید | 18 پست

خونه مامانم ک میرم زیاد بهم احترام نمیذارن منم جایی رو ندارم ک برم چطور کنم اونجا نرم

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴

کم کم نرو،مثلا بهونه بیار خونه کار دارم

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کم کم نرو،مثلا بهونه بیار خونه کار دارم

نمیگن بیا که بخام بهانه بیارم 😔

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴
نمیگن بیا که بخام بهانه بیارم 😔

خب بهتر،پس نرو بشین تو خونت

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2738
سالی دو یا سه بار

اخه جایی دیه رو ندارم شوهرمم همش با داد حرف میزنه بیشتر برا فرار از اون میرم اونجا ک اونو نبینم

اخه جایی دیه رو ندارم شوهرمم همش با داد حرف میزنه بیشتر برا فرار از اون میرم اونجا ک اونو نبینم

برات ناراحت شدم عزیزم.. ادم خونه مادرش نره کجا بره خاهری برادری کسیو نداری؟ 

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
برات ناراحت شدم عزیزم.. ادم خونه مادرش نره کجا بره خاهری برادری کسیو نداری؟ 

همه همینن فقط تحقیرم میکنن چند ماه پیش یع حرف های ناحقی در مورد خودم تو گوشی خواهرم خوندم ک بدی من گفتن اونم به ناحق اینقدر دلم شکست

شوهرت صداش بلند یا اینکه صداش بلنده  و اینکه چقدر خونه مامانت میری که ببینیم کمه  یا زیاد

هردو کلا لحن حرف زدنش تنده ولی یکم دعوا کنم فورا میترسه ساکت میشه الان یه هفته س نرفتم ولی معمولا هفته ای دو سه باری میرم