2737
2734
عنوان

تفاوت دختر و پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 33 پست
اخی دختره منم سه سالو نیمه هسش خیلی غم خواره واسه همین خیلی نمیذارم چیزی متوجه بشه 

اره دخترا دل نازکن...همش بمن میگه مامان داداش و خواستن از دلت بیارن بیرون،دردت گرفت؟؟من میگم نه مامان من خواب بودم...بازم دلش اروم نمیشه کلللی بوسم میکنه میگه مامان کوچولوی من😂😂😍😍😍

قصه؟غصه...خوشیحالت که نمیدونی‌ غصه چیه خخخخخ...بعدم من هم دختر دارم هم پسر دخترم که تو راهه ولی پسرمو که خیلییییی دوستش دارم‌..بنظرم از صدتا دختر دلسوز تره ..بازم بنظرم دوتاش داشته باشی خوبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من از هردو جنس دارم...هردو عالیه،،هم پسر هم دختر،،،هرکدوم ب نحوی خوبن،،انشالله خدا وقتی میده سال ...

اره منم سونو ان تی گفت احتمال خیلییی خیلییی زیادپسره بعد سونو انومالی گفت دختره منم دیگه باورنکردم‌تا سونو ۲۹هفته که رفتم بازم گفت دختره تا باورم شد ...

2731
2740
اره منم سونو ان تی گفت احتمال خیلییی خیلییی زیادپسره بعد سونو انومالی گفت دختره منم دیگه باورنکردم‌ت ...

من اصن دکترم نگفت..بهش گفتم جنسیت نمیگین گفت نه من با درصد فکرتو مشغول نمیکنم برو تو انومالی بهت میگم...تو انومالی رفتم جای دیگه پسر گفتن بعد برا ۳۳ هفته رفتم پیش دکتر خودم.خندید گفت از سییبیلاش پیداست پسره😂😂😂

اره دخترا دل نازکن...همش بمن میگه مامان داداش و خواستن از دلت بیارن بیرون،دردت گرفت؟؟من میگم نه ماما ...

عزیزم فدای دخترا بشم من آخه که انقد مهربونن 😍

تو دلی منم دختره😘 روزی هزار بار به خاطر داشتنش خدا رو شکر میکنم 

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
واسه دومی کاری کردی ک پسر شد؟؟؟خدا حفظشون کنه

الان پستاتو تو تاپیک بغلی میخوندم،،،دقیقا حس تورو داشتم،،فکر میکردم اندازه ی دخترم بچه ی دوممو دوست نخواهم داشت و اذیتم میکنه و دخترم اذیت میشه و این فکرا و دغدغه ها،،،خدا شاهده از همون لحظه ک گذاشتنش رو دلم تو اتاق زایمان چنان مهرو محبتش رفت ته قلبم نشست ک فقط خدا میدونه چطوری😍هرروزم ک میگذره انقد نجیب و تو دل برو میشه ک حس میکنم نفسم ب نفسش بنده...وقتی بیان خودشون بلدن چطوری مهرشونو ب دلت بندازن ک دوسشون داشته باشی،،الان سه ماهشه بقیه ی افراد خودشونو هلاک کنن ی لبخندم نمیزنه ولی تا نگاهش بمن میوفته از ته دلش میخنده و غنج میزنه،،بشدتم خواهرشو دوست داره و با نگاهش دنبالشه 

2706