2703
2553
عنوان

تفاوت دختر و پسر

262 بازدید | 33 پست

دیروز تو سونو ان تی دکتر گفت نی نیت دختره احتمالا ...‌ منم ک عشق دختر ...

میدونی ادم ک دختر داشته باشه هیچ قصه ای نداره ...دره خونشو همیشه ب رو پدر مادرش باز میکنه...دلسوز خانوادشه‌‌‌..باااحساسه ... از ی خوبیای دختر ک من عاشقشم ادم میتونه تو خونه هر لباسی بپوشه ‌...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هر دوش خوبه پسرم باشه ادم حس میکنه یه تکیه گاه محکم داره مهم اینه تربیتشون درست باشه و خدا کنه سالم باشن وصالح

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

این ویژگیا مال پسرم میتونه باشه بستگی ب تربیت وذات اون بچه داره...خداحفظش کنه 

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

فداتشم عزیزم پسر و دختر فرقی نداره .اگه درست تربیت بشن هر دوشونم له یه اندازه خوبن.تبریک میگم بهت گلم انشاالله سالم و صالح باشه 

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔
2714

دخترم ۴ سالشه،،بعد چند هفته ایه همسرم رگ سیاتیکش درد میکنه،چند شب پیش اخر شب تو رختخواب،دیدم بغض داره دخترم،،،بهش گفتم چی شده؟؟گفت دارم غصه بابامو میخورم گفتم چرا،گفت چون پاش درد میکنه..کللی با بغض با خدا حرف زد ک پای بابامو خوب کن😍😍😍برا شوهرم ک تعریف کردم داشت از خوشی غش میکرد

هر گلی یه بویی داره..

دعاکردم ایشالا خدابهت بزودی یه گل خوشبو بده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
دخترم ۴ سالشه،،بعد چند هفته ایه همسرم رگ سیاتیکش درد میکنه،چند شب پیش اخر شب تو رختخواب،دیدم بغض دار ...

الهی قوربون این جور دخترا برم .منم بچه بودم اینطوری بودم .شوهرمم ب شدت احساسی ..طوری ک با ی صحنه غم انگیز گریه میکنه

ولی من از هردو جنس دارم...هردو عالیه،،هم پسر هم دختر،،،هرکدوم ب نحوی خوبن،،انشالله خدا وقتی میده سالم بده،،البته زیادم ب جنسیت سونوی انتی اعتماد نکنا😁یهو دیدی تو انومالی ی شازده پسر بود

دخترم ۴ سالشه،،بعد چند هفته ایه همسرم رگ سیاتیکش درد میکنه،چند شب پیش اخر شب تو رختخواب،دیدم بغض دار ...

اخی دختره منم سه سالو نیمه هسش خیلی غم خواره واسه همین خیلی نمیذارم چیزی متوجه بشه 

2706