2737
2739

14ماهشه

سرشب دیدم یکم تب داره دارو دادم حواسم بهش بود

کلی اسهال کرده

الان میبینم تبش خیلی شدیده پچیکارکنم?

تا عصر دکترش نمیاد دارم روانی میشم

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب گلم اول باید تبشو کنترل کنی پاشویه کن استامینوفن بده اگه تبش خیلی بالاست شیاف بذار تا بیاد پایین..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

پاشویه استامینیفن براتب شیاف عااالیه حیلی رود تبشومیاره پایین 

🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂زیادکاربری داشتم کاربری خدایام و دانیالیم ودوتامون باهمیم ودختررویایی هاو ارارت واین کاربری 😂من ازقدیمای سایتم 😬

تب سنج بزار اگر تبش بالای ۳۸ ونیم شده همین الان ببرش بیمارستان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

حتما حتما الان برید داروخانه و استامینوفن کودک بگیرید اگه اشتباه نکنم دو برابر وزنش باید قطره استامینوفن بدین حتما از داروخانه بپرسید من شرایط مشابه شما داشتم و پزشک گفت هر وقت به من سریع دسترسی نداشتید حتما حتما به بچه تب بر بدین

عزیزم اینا که میگی ممکنه علائم کرونا باشه تو کودکان بیشتر اسهال و دل دردو حالت تهوع هست 

اصلا نگران نباش فقط حتما تبشو بیار پایین استامینوفن اصلا تاثیر نداره ایبوپروفن بده اگه نیومد پایین نیم ساعت بعد شیاف استامینوفن کودکان بده امیدوارم تو خونه تب سنج داشته باشی که برای خونه ی بچه دار واجبه پاشویه با آب ولرم یادت نره آبش سرد نباشه ها

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
پاهاش خنکه شکم و دستاش داغ سرشم تاحدووی

احتمال دندون هم هست چون بخاطر دندوناش دستاش تو دهنشون میکنن و مریض میشن 

از سال ۹۲ تا الان سه تا کاربری داشتم هرسه بار تعلیق تعلیق تعلیق چرا چرا این بود آرمان های ما🤕🤕🤕

نترس اول آروم باش یه شیاف استا بزار بعد پیاز نصف کن بزار کف پاش  تب میاد پایین بعدم واسه اسهال بارهنگ و نعناع کم کن بده  بخوره سوره نور بخون براش و حدیث کسا  

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2706