2733
2739
عنوان

سال تحویل امسال خیلی دلم شکست و به خدا واگذار کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 44 پست
خدا کنه این درس عبرتی برای خانواده شوهر من شده باشه که دیگه اینقدر اصرار بی خودی برای سفرهای خطرناک ...

حالا خداروشکر ک سالم هستین عزیزم. انشاالله ک اوناهم خوب بشن و عبرت بگیرن. انشاالله حال دلتون همیشه خوب باشه وتنتون سالم...سعی کن به این خاطره تلخ  کمتر  فکر کنی تا استرس و ناراحتی دوباره بهت هجوم نیاره🌹❤️

الان هم هر کاری می کنم دلم با خانواده شوهرم صاف نمی شه ، اگه خدای نکرده ما هم گرفته بودیم چه بلایی سر پدر و مادرم میومد چون پدرم سنش بالاست و دیابت و فشار خون و ناراحتی کلیه داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونا از سر نااگاهیشون اینجور کردن 

امان از دست مردا 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

اونا شما رو دوست دارن دلشون می‌خواسته شمام کنارشون باشی 

برداشت بد نکن 

درسته کم عقلی کردن و ریسک 

شما بهتر بود لباس مناسب میبردی 

ب هرحال تصمیم داشتی مهمونی نری 

خب شش روز ک خونه نمیموندی میرفتی بیرون دیگه 

شگون داره سال نو لباس نو

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
عزیزم لطفا ببخش اونا که قصد آزار شمارو نداشتن 

قصد ازار نداشتن ولی درست نیست به پسرشون با وجود داشتن زن شاغل که شاید یه روز وقت بخواد برای انجام کارهای عقب افتادش و بچه پنج ساله و شرایط کرونا اصرار داشته باشن که حتما باید سال تحویل پیش همه فامیلهاشون باشن ، از طرفی هم می دونن که پسرشون هیچی نمی گه و با دعوا و جنگ و جدل با زن و بچش باید حرف مادرشو گوش کنه ، چون می گه مادرم دعوام می کنه اگه به موقع نرسیم برای سال تحویل 

2738
اولا که به هیچ عنوان نمیرفتی و پافشاری میکردی بعدشم ک رفتی خونه هرکسی هم ک رفتی با ماسک میرفتی و هی ...

نمی شد با ماسک بشینی و چیزی نخوری ، چون متاسفانه فرهنگشون جوری بود که توی همون خونه مهمونی هم مسخره می کردن حالا خدا رو شکر من همش به دستای شوهر و بچم و خودم الکل می زدم البته دستهای بقیه فامیلها رو هم تعارف می کردم برای الکل زدن ، بعضی ها می زدن بعضی ها هم مسخره می کردن که کرونا کجا بود خیلی وسواس داری و از این حرفها 

اونا شما رو دوست دارن دلشون می‌خواسته شمام کنارشون باشی  برداشت بد نکن  درسته کم عقلی کر ...

اره لباسهای دم دستیمون تمیز و خوب بود اما شیک و مناسب عید نبود ، توی اون شش روز می تونستیم بریم مثلا باغ و پارک های خلوت ، ولی متاسفانه وقت رفتن به این جور جاها نبود 

نمی شد با ماسک بشینی و چیزی نخوری ، چون متاسفانه فرهنگشون جوری بود که توی همون خونه مهمونی هم مسخره ...

حالا می‌دونستی سازمان بهداشتی جهانی گفته اون ضدعفونی مدام دست ها الکیه و همون ماسکه مهمه ک شما نزدی 

حالا ک گذشت 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
نمی شد با ماسک بشینی و چیزی نخوری ، چون متاسفانه فرهنگشون جوری بود که توی همون خونه مهمونی هم مسخره ...

مسخره کنن خب 

الکل دست مهم نیست واقعا مهم ماسک و راه تنفسیه

حالا الان ک ب خیر گذشت ولی عزیزم دیگه بخاطر کسی کاریو‌انجام نده  البته اگه ب فکر سلامتی خودتونو خونوادتون هستید

حالا می‌دونستی سازمان بهداشتی جهانی گفته اون ضدعفونی مدام دست ها الکیه و همون ماسکه مهمه ک شما نزدی& ...

نه عزیزم ماسک می زدیم توی خونه همه بر می داشتن به هر کی هم می گفتی خب جمعیت زیاده ماسک ها رو بر نداریم مسخره می کردن و به شوخی می گفتن کرونا کجا بود ، به هر حال خدا خودش جای حق نشسته ، خدا خودش می دونه توی اون چند روز چقدر عذاب کشیدم و شاید برای عده ای درس عبرت بشه که اینقدر توی این شرایط اصرار به کسی نکنن که توی جمع حاضر بشن حالا با ماسک یا بدون ماسک ،

اینو می دونم هر چی رو به خدا بسپاری خدا بی جواب نمیذاره ، حالا چه خوب چه بد 

این تاپیک رو زدم به این خاطر ، که اگه دله کسی واقعا شکسته میشه به خدا واگذار کنین ، خدا خودش پاسخ میده چه خوب چه بد ،

من فقط به این امید ناراحتی هایی که دیگران برام متحمل میشن و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم برای رفع اون ناراحتی ، فقط به خدا واگذار می کنم ، فقط همین 

2706