2737
2739
عنوان

چکار کنم لطفا بهم بگید !

177 بازدید | 20 پست

سلام دوستان عزیز ! من بچه یک شهرستانم شرایط مالی خانوادم خوب نیست خب من با توجه به این دو شرایط از چند سال پیش عاشق یک رشته شدم رشته هنر در قسمت سینما (بازیگری، کارگردانی) و.... اما شندیدم که میگن؛ بازیگری برای بچه های مثل تو که توی شهرستان هستید یا شرایط مالی خوبی ندارید اصلا خوب نیست و نرو که اگر بری 20 درصد امکان موفقعیت هست . خب من عاشق این رشته هستم بیشتر اقوام میگن برو تجربی برو فلان رشته ولی من عاشق این رشته هستم و بعد اینکه میگن هزینه های این رشته بالاست آخرش موفقعیت ی برای تو نداره و این رشته پارتی میخواد نه تو که هیچکدومشو نداری خب من  ولی وقتی چنین حرفای در موردش میفهمم و میشنوم ناراحت میشم ولی از انگیزم کم نمیشه نمیدونم چکار کنم از یک بر عاشق بازیگری یک بر هم میترسم که برم وارد این رشته بشم درس بخونم اما موفق نشم چون خیلی ها میگن نمیشه نمیدونم چکار کنم؟  چند وقتی هست با خدا دارم صحبت میکنم تا جوابم رو بده امیدوارم از این راه پربرکت به نتیجه برسم شما هم لطفا نظراتون بگید ممنون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اونموقه که شرایط جوربشه وبری بازیگری بازیگری اخرو عاقبت نداره تو کشور ما فساد از سروروی بازیگرامون میباره بدترین شغل تو کشور ماس خودت تحقیق کن متوجه میشی .

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
2738
بازیگری ریسکش بالاست پس برودنبالش ولی کنارش یه هنری یه حرفه ای یادبگیرکه تاکار بازیگریت بگیره اونم ب ...

خب هر رشته ی که بخوای بری باید زحمت بکشی مثلا در کنارش تجربی خودش یک پرونده جداست وطول میشکه یعنی دیر میشه

از نظر فساد میگیم یا درصد موفقعیت ش؟

ازنظرفسادش میگم عزیزم بعدم اینکه اگه اهل پا دادن نباشی خیلی زود جایگزینت میکنن ومیزارنت کنار نه بیمه ای داری ونه اینده ای .همش باید اهل حاشیه باشی وفضای مجازی تا اسمت بیفته سر زبونا دیکه مال خودت نیستی نمیتونی هرجایی که دلت خواست بری هرچی دلت خواست بپوشی  هرچی دلت خواست بگی به نظرمن که اصلا ارزششو نداره اکثرنم برا ازدواج زیربار زن بازیگر نمیرن .به نظرمن الان تو سنی هستی که دنبال شهرتی براهمین این رشته رومیپسندی حتما حتما کتاب شغل مورد علاقه رو بخون نظرت عوض میشه دیجی کالا دارتش.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
2706