2752
2734
عنوان

شنیدید اعلام شدواکسن کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم ولی واکسن برا اساس ژنوم ویروس ساخته میشه.درسته؟ ژنومی که تغییر شکل میده مرتبا.اگه واکسن ...

واکسن زدن و دوباره گرفتن؟؟شاید هنوز انتی بادی تشکیل نداده بوده و اینا رعایت نکردن و گرفتن..

میگن بهترین واکسن اونیه که از ویروس ضعیف شده ساخته شده باشه 

😍😍😍
2731
واکسن زدن و دوباره گرفتن؟؟شاید هنوز انتی بادی تشکیل نداده بوده و اینا رعایت نکردن و گرفتن.. میگن به ...

عزیزم اگه کسی یه بار بگیره بدنش باید قوی تر از کسی باشه که‌واکسن اون بیماری رو دریافت میکنه بعدم این که خاله ی خودم اوایل کرونا یعنی بهار پارسال گرفت خفیفشو .الان دوباره گرفته

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
من خاله و مادربزرگم زدن فقط تب شدید داشتن ولی دوز دومش خالم به شدت حالش بد شد

من دوبار گرفتم اسپری تنفسی مصرف میکنم یکبار اوایل از مادرم فقط روز اول علائم داشتم الانم از مادرشوهرم ابندفعه سرفه های شدید همراه تنگی نفس ولی سریع خودشو تو بدنم نشون داد بی حال بودم بدن درد داشتم الان هم همسرم گرفته ضعیفه البته ولی یه خورده نفس تنگی و بی حالی داره بهش میرسم اما دیگه آخراشه هفته دیگه تموم میشه طاقت نداره خیلی کم طاقته 

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
والا مادربزرگم دو دوز فایزر زد فقط تب کرد خالمم دوز اولشو فایزر زد اونم تب کرد ولی دوز دوم واکسن روس ...

یعنی یه دوز از فایزر یه دوز اسپوتنیک؟!

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
عزیزم اگه کسی یه بار بگیره بدنش باید قوی تر از کسی باشه که‌واکسن اون بیماری رو دریافت میکنه بعدم این ...

من هم پارسال گرفتم هم امسال مادرهمسرم ریه هاش درگیر بود 

حالا کشور رو خریدن 😂😂😂مواظب شوهراتون باشین خلاصه یه چیز بگن گوش نکنید میرن زن چشم بادومی میگیرن م ...

شوهرای ما زرنگ باشن با این اقتصاد داغون یه زندگی رو بچرخونن ..این مادرهای پسردار باید مراقب باشن پسفردا پسرشون بچه بغل نیاد بگه این پسرم جی جونگ شین عبداللهی ست..😂😂😂

😍😍😍
من دوبار گرفتم اسپری تنفسی مصرف میکنم یکبار اوایل از مادرم فقط روز اول علائم داشتم الانم از مادرشوهر ...

ایشاالله زودتر خلاص شیم ازش من واکسنو گفتم میگم خالم هم فایزر زد هم واکسن روس وقتی واکسن روس رو زد حالش وحشتناک بد شد.متاسفانه واکسنی که به ما هم میزنن روسه کاش فایزر وارد میکردن

خداجون شکرت...💞
فکر روح و روان مردم نیستن  به خدا چند روزه اینقدر از اشناها کرونا گرفتن دیروز یه پسر جوون فوت ...

ببین در هیچ صورت نباید بیمارستان بریم نقطه ضعف کرونا استرسه استرس سیستم دفاعی بدن رو پایین میاره خودمون باید رعایت کنیم و لز کرونا نترسیم 

2706