2737
2739
عنوان

شنیدید اعلام شدواکسن کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 84 پست
عزیزم اگه کسی یه بار بگیره بدنش باید قوی تر از کسی باشه که‌واکسن اون بیماری رو دریافت میکنه بعدم این ...

بدن تا چندماه انتی بادی سریع اول رو داره بعدش دوباره برمیگرده به وضعیت قبل..میدونی که بدن همیشه درحال ترمیم خودشه..

😍😍😍
شوهرای ما زرنگ باشن با این اقتصاد داغون یه زندگی رو بچرخونن ..این مادرهای پسردار باید مراقب باشن پسف ...

واییی خدا فقط اسم فامیلی که نوشتی 😂😂😂😂😂دمت گرم😂😂😂😂😂

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه هم شدیدتر میشه هم سرایتش بیشتر میشهط و عفونی تر..درست مثل چیزی که داریم میبینم متاسفانه

شدید تر نشده انفاقا من پیج دکترهای اینستا رو میبینم ی جوری نسبت بع پارسال خیالشون راحت تره غ مستقیم گفتن که الان هم دارو هست هم واکسن پس نباید بترسیم جهش ها هم قوی نبودن 

2731
واقعا؟ نشنیدم اینو

بله امریکا تا الان نزدیک هفتاد و خورده آی رو واکسن فایزر زده و نتیایج و آمار کاملا رضایت بخشه حتی از واکسن های ساخته شده دوره های قبل از کرونا موفق تر بوده ولی ایران نمیتونه و نداره این واکسن رو وارد کنه

بله امریکا تا الان نزدیک هفتاد و خورده آی رو واکسن فایزر زده و نتیایج و آمار کاملا رضایت بخشه حتی از ...

عزیزم مواظب کاربریت باش

من کاربری چهار ساله تو اینجور بحثا از دست دادم

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
2740
ایشاالله زودتر خلاص شیم ازش من واکسنو گفتم میگم خالم هم فایزر زد هم واکسن روس وقتی واکسن روس رو زد ح ...

اصلا اینطور چیزی امکان نداره حتما حتما دو دز باید از یه شرکت باشه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد