2737
2734
عنوان

به کاربری اینجا بودکه میگفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 46 پست
خدایا منو بکش😢😐

چلا خلگوشی جون 

خدا باید نسل ادم های خرافاتی رو از ما کم کنه 

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا اون حرفو اینجا شنیدم چندماهه بعد کرونا اومد😒

مامان من بچه بودم اینو تعرف میکرد از قول یکی از بزرگان😑اون تار مو هم می گفتن مژه امام زمانه که بلند و بوره🙄هر وقت مشکل پیش بیاد اینو یادشون میوفته😅

خدای منم بزرگه...
2731

خواستم فقط بگم

سردار یکی بود مثله ما نه کمتر نه بیشتر

کم‌کم دارن سردار رو به ائمه برسونن

پس بت نکنین

من خودم دوسشون داشتم ولی نه اینکه وحی شه بهش

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2738

وای کشتن ما رو با موی لای قرآن... نمیدونم چرا یاوه‌هاشون رو بروز نمیکنن! بچه بودیم درباره اون آقا پسری که حافظ قرآن بود همین مطلب رو میگفتن!

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
قضیه ۲۰ و۳۰ چی بوده بگو خدایی

امشب برنامه ۲۰.۳۰ اومده از ملت مصاحبه کرده گفته رای میدید امسال گفتن نه گفته ابه این عکس چی به این رای میدیدهمه از دم گفتن بله(البته توجه داشته باش فقط بله هاشو پخش کردن)و اون عکس سلیمانی بود حالا واقعا چی باید گفت به اینا

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
دیگه نمیکشم داداش 😑 اینا دیگه ماورای خرافات 

خخخ فیلم های مارول را ببینی راحت تر میتونی با اینا کنار بیای 

لطفا کمی تحمل کن 

اا گفتی فیلم ..اهل فیلمی؟ چه ژانری

نگفتم فیلم 

ولی بیشتر بیشتر اهل درام و و کمی کمدی هستم بعضی اکشن ها رو میبینم اصلا ترسناک نمیبینم هندی هم فیلم خوب زیاد میبینم

2706