2733
2734

اونم بهش تجاوز میکنه و نوزاد از شدت خون ریزی میمیره و میگف دختر بچه ها حتی نوزاد نباید حتی با مردهایی ک محرمشون هستن تنها بمونن چون شیطون ی لحظه گول میزنه و کاری ک نباید بشه میشه 

من هیچ وقت داستان اون دبیر ادبیات رو باور نکردم ولی تجاوز ب سارینا 17 ماهه و شکنجه جنسی اون توسط پدرش 

منو ب این فکر انداخت ک ب حرف بزرگترا باید بیشتر اهمیت داد 

مراقب دختر بچه ها باشید حتی پدر نباید پوشک دختر بچه رو عوض کنه اینو بفهمید شیطون ی لحظه گول میزنه

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

مامان من هم ازبچگی نمیذاشت پیش حتی محرم خودم بمونم.....اجازه نمیداد با عموم تنها باشم  یا حتی با داداشم تنها نمیذاشت منو

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
جاری من ماماست میگه آمار تجاوز افراد مسن خیای بالاست 

افرلد مسن که خیلی داغونن...من اونقدری که از پیر ها میترسم از جوونا نمیترسم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

اینا بیمارن بخدا ربطی به شیطون نداره شیطونم باشی کاری با نوزاد نداری 😕اینا دیگه چه جونورایین!؟😶

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
شیطون گول نمیزنه  نوع تربیتشون گولشون میزنه  کلا اونقد خودخواه بار میارن جنس مرد رو که ف ...

دبگه کل قانون شش دانگ به نامشونه. کل جامعه به نامشونه انگار. تو محضرم بگیری کشک! فایده نداره. بعد عرف یه نفقه و مهریه بود اونم کم کم گرفت از زنا. نفقه رو که میگن شاغل بشین خرج خودتون رو بدین مهریه هم که هیچی! کلا ترسی ندارن اندازه زنا تو جامعه وقیح شدن.

وقتی مادر حق خون بچه رو نداره و اول پدر بعد جد پدری در آخر مادر ....چه انتظاری میشه داشت. وقتی زنا کلا تو قانون و عرف صاحب دارن و یه نر باید صاحبشون باشه و نظر بده چه انتظاری داشته باشیم.

2706