2733
2734
عنوان

دخترم وقتی خواهر زادمو میبینه....

1580 بازدید | 89 پست

خیلی حسودیش میشه

و خیلی حساس شده همش خواهر زادم ۴۰روزشه ولی وقتی اون میاد مهمون خونه پدرم خیلی حسادت میکنه و اخرش منفجر میشه

کلی گریه میکنه از بس گریه کرده بود دل پیچه گرفته بود

همش میگفت کی میرن خونشون وقتی هم دید نمیرن گریه کرد ک ما بریم خونمون

اونروزم اومده خونه میگه مامان بذار مامان بابای دنیز بزننش اونم گریه کنه من دنیزرو دوست ندارم

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن سالشه

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
2728
2738

طبیعیه. بچه ی شما تک فرزنده و همه ی توجه ها سمت اون بوده الان رقیب پیدا کرده

دختر من هم به دختر داییش حسادت میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خب تو باهاش حرف بزن،تا مهرش بیفته به دلش،نذار فک کنه اونجا فقط خونه بابابزرگ خودشه

کلی حرف میزنم حتی نمیره ب صورتش نگاه کنه همش ازش دوری میکنه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

طبیعیه بچه اس دیگه..ولی سعی کنید همتون جلوی دخترت اصلا ب اون بچه توجه نکنید تا حساسیتش از بین بره 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706