2737
2739
عنوان

ماه نهم بارداری

531 بازدید | 13 پست

سلام خانما دکتر واسه من تاریخ سزارین رو هفته ۳۹ زده میگم به نظرتون دیر نیست اخه بچه از ۳۸ هفته دیگه کامل میشه من خیلی میترسم از اینکه خدایی نکرده بند ناف دور گردن بچه بپیچه یا آب دور بچه کم یا زیاد بشه یا حتی تا اونموقع دردم بگیره

تا روز زایمان هرهفته باید چه چکابی انجام بدم؟

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تا قبل از تاریخ سزارینت هرهفته چکاب میرفتی؟ تو چکاب چه کار میکردی؟

ماه اخر دو هفته یه بار 

۳۷هفته و چهارروز نامه رو گرفتم دیکه نرفتم 

دقیقا ۳۹هفته سزارین شدم 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
تا قبل از تاریخ سزارینت هرهفته چکاب میرفتی؟ تو چکاب چه کار میکردی؟

صداقلب بچه رو‌میشنید باوزن و فشارخون 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

نه چیزی نمیشه 

فقط دختر خوبی باش شیطونی نکن

استراحت کن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نه چیزی نمیشه  فقط دختر خوبی باش شیطونی نکن استراحت کن

در حد غذا درست کردن و ظرف شستن کار میکنم

میگم خدایی نکرده اب دور جنین کم یا زیاد بشه از کم شدن تکون ها میشه فهمید یا باید حتما سونو کرد؟

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
در حد غذا درست کردن و ظرف شستن کار میکنم میگم خدایی نکرده اب دور جنین کم یا زیاد بشه از کم شدن تکون ...

تو هر ساعت 5 تا تکون درست حسابی باید بخوره 

اگه کم شد یا تکوناش خیلی ریز بود حتما سریع برو دکتر

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮