2733
2734

شوهر خیلی مهربون باشه ولی خیلی کم عصبی بشه و داد اینا بزنه .

ولی این ادمو حرص میده که: مثلا دوست نداره خانم که میره خونه کسی بیاد بگه اون فرش اینجوری بود مبلش اینجوری بود چرا ما نداریم. عوض اینکه بگه دوست ندارم اینا رو بشنونم

میگه که اگه اینا رو بگی عصبی میشم داد میزنما

یه جوری میخواد تهدید کنه که به خواستش برسه .....

به این آقا چی باید گفت تا قانع بشه که حرف رو اینجوری با تهدید کردن نمیگن؟؟؟؟؟

💢💢💢💢

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

این حرفها را نزن.تمام.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

خب نگو اینارو اونم عصبی نمیشه هر کسی رو یه چیزی حساسه 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما چرا میری خونه ی دیگران و داشته هاشون رو میایی شرح میدی؟ به جای پاک کردن صورت مسئله خود مسئله رو حل کن. در واقعه شمایی که باید رفتارت رو درست کنی.از بس گفتی عصبیش کردی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بنظرم شما بی سیاستی ک اینطور حرف میزنی

ب منم بزنی سرت داد میزنم

ینی چی اونا دارن ما نداریم

یه روش دبگ پیش ببر

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

تواناییهاش زیر سوال میره حق داره!

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
بنظرم شما بی سیاستی ک اینطور حرف میزنی ب منم بزنی سرت داد میزنم ینی چی اونا دارن ما نداریم یه روش ...

بحث نشد سد اینکه اونا دارن ما نداریم. بحث ابنه که دارن تعریف میکنن اب خونه اونا

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
بحث نشد سد اینکه اونا دارن ما نداریم. بحث ابنه که دارن تعریف میکنن اب خونه اونا

بلافاصله نباید بگی حداقل بزار چنروز ازاونروز بگذره خودتو بزن ب ناراحتی کم کم با سیاست بگو ک فلانی و فلانی وسایل دارن من ندارم خجالت می کشم من عقبم بدبختم و فلان ک دلش بسوزه

مامان منم مثل شماست و کارشون همش ب بحث میکشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
بلافاصله نباید بگی حداقل بزار چنروز ازاونروز بگذره خودتو بزن ب ناراحتی کم کم با سیاست بگو ک فلانی و ...

اون موقع به نظر منم بد میشه. چون میگن که تو خودت رو با کسی مقایسه نکن. ما برا مردم زندگی نمی کنیم راستم میگه