2737
2739

چقد برای اون طفل معصوم‌۱۷ماهه تاپیک‌میزنید...فکر اون بدبختی که بارداره یا کسی که مادره رو هم‌بکنید که‌چقد با دیدن این عنوان ها تن و بدنش می لرزه....

من از دیشب هر لحظه فقط خواستم‌گریه کنم

...

بس کنید‌تو رو امام‌حسین....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چند نفرو میخواین کنترل کنید؟تو نی نی سایت نباشه تو اینستا تو واتساپ تلگرام سایت ها و هزارتا جای دیگه رو میخواین چیکار کنید؟اگه خیلی حساسید گوشی دست نگیرید اتفاقا این اخبار باید پخش شه تا یه سری ها به خودشون بیان نمیشه که هر پدری بزنه بچشو بکشه و بعدم راست راست راه بره واسه خودش

خداجون شکرت...💞

منم شدیدا موافقم 

من خودم اولین بار از همین سایت فهمیدم تا صبح به خدا کابوس میدیدم

نگسن خبرای بد رو توروخدا

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
حق داری  اما قوی باش چون از این چیزا بازم خواهی شنید 😭

اره دنیا واقعا پر از حیوان صفت شده ولی واقعا سخته هی تکرارش میکنن بخدا دل ادم‌میلرزه...چقد هی تاپیک‌میزنن

من دیشب خبرشو خوندم تا خود صبح اشکام بند نیومد، هنوزم دهنم خشکه ار استرس انگار دارم خفه میشم 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2706