2733
2734
عنوان

طلاهاتون رو کجا قایم میکنید بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 35 پست
اره خوشم میاد اما برم بگردم ببینم چیز دیگه هم پیدا میشه 

😔😔😔

منو تنها نذار قل من🤕

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اصلا دلامون گره خورده بهم دقیقا شما یکیال زودتر عضو شدی🧡💙❤

من ۵ساله عضوم این اکانتم بعد دوتا ترکیدنه دیگه بچه خوب شدم🤪

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔 منو تنها نذار قل من🤕

فدات شم😂😂😂😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من ۵ساله عضوم این اکانتم بعد دوتا ترکیدنه دیگه بچه خوب شدم🤪

آخی....

امیدوارم دیگه مشکلی واست پیش نیاد و بمونی همیشه🌷

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
فدات شم😂😂😂😂😂

خدانکنه مهربونم😚😚😚

خدانکنه مهربونم😚😚😚

❤❤❤❤❤