2733
2739
عنوان

خیلی لهجه دارم چیکارکنم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 48 پست

چقدر اینروزا تاپیک لهجه زیاد شده🤕

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

وای من عاشق کردها هستم وقتی فارسی حرف میزنند.عشقی😍😍

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا تاثیر همون تاپیک لهجه شوهر...

👌👌👌👌

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
منم دوستم شماليه حالت عادي لحجه نداره اما هيجاني واسترسي كه ميشه لحجه دارحرف ميزنه خيلي باحاله 😁

شوهر من شمالیه اما اصفهان زندگی میکنیم الان قشنگ اصفهانی حرف میزنه 

2738
عزیزم به لهجت افتخار کن منم اصفهانیم و همه جا هم با لهجه صحبت میکنم هشت سال کرج بودم اما اصلا از لهج ...

شما لهجتون خيلى قشنگه 😍

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706