2733
2739
عنوان

خیلی لهجه دارم چیکارکنم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لهجه کوردی که واقعا شیرینه من دوس دارم. اما خب کوردی صحبت   نکن فقط فارسی تنها راهش همینه

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2728

مثلا چی میشه فارسی بدون لهجه صحبت کنیم مدال میدن یا چی مام بریم تلاشمونو بکنیم 😄والا سر درنمیارم مفهومو برسونی کافیه دیگه زبون خودت نیس که یا زبونی نیس که یجای دنیا به کارت بیاد

2738
خواستی یادت میدم عزیزم.چندتا کلمه ک دوس داری بگو یادت بدم

قربونت گلم 

نه میخوام کامل یاد بگیرم دنبال یه سری منابع هستم به همراه یه استاد که کامل یاد بگیرم 

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
یه متن حاضر کن با زبان فارسی وجلو اینه تمرین کن سعی کن با نزدیک ترین افراد خانواده هم فارسی حرف بزنی ...

عزیزم الان تهران زندگی میکنم ۴ساله ولی لهجه همونه😂😑

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟

من فارسی حرف میزنم اما دارم خودمو خفه میکنم بتونم لری حرف بزنم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2706