2733
2739

دوستان پدریکه خونه نداره حتی نمیتونه خونه اجاره کنه. توانایی مالی نگهداری از بچرو نداره و پدرشم مجرده و ازون تیپ مردایی هست که هر شب خانوم میبره خونه رو میشه عدم صلاحیتشو گرفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درمورد اخر درصورت اثبات بله میتونید

عیاش منظورم به پدر شوهر هست چپون میگن قیم میشه. خودش توان مالی نداره حتی خونه اجاره کنه یمدتم ساقیه مواد مخدر بود. یا سند ماشین رو جعل کرده بود و دزدی از محل کارش

عیاش منظورم به پدر شوهر هست چپون میگن قیم میشه. خودش توان مالی نداره حتی خونه اجاره کنه یمدتم ساقیه ...

حتی با این هایی هم ک گفتی میشه عدم صلاحیتش رو گرفت...مادر میتونه بگه بچه من تو محیط سالمی بزرگ نمیشه

2738
ببین من خودم دانشجوام فعلا ولی اگه خیلی دقیق اطلاعاتشو  بخای همسر دوستم وکیله با زیر و بمش بپرس ...

ممنونم چون خودشم نگه نمیداره و دخترمو داده به خواهرش اونم بدون رضایت من. راجب مامانم و خواهرم کلی حرفای ناموسی زده پیش صاحب کارش و شاهدم داره.خواهرشم ادرسشو عوض کرده.

ممنونم چون خودشم نگه نمیداره و دخترمو داده به خواهرش اونم بدون رضایت من. راجب مامانم و خواهرم کلی حر ...

تو میتونی بابت اون حرفای ناموسی ک زده ازش شکایت کنی اگه شاهد داری و مطمئنی بعدا نمیزنه زیرش بخاد شهادت بده...بچتو میزاره ببینی ؟ تو برو بگو بچت دست خاهرشه خیلی کارت سخت نیس..کدوم شهری؟تهرانی؟

تو میتونی بابت اون حرفای ناموسی ک زده ازش شکایت کنی اگه شاهد داری و مطمئنی بعدا نمیزنه زیرش بخاد شها ...

اره شاهد دارم حتی تو اینستاش دایرکت داده به دوستش حرفای خیلی زشتی راجب مامانم زده. نه دوساله نزاشتن ببینمش. خواهرشم تو ارایشگاه کار میکنه دیروز دیدم تو پیج صابکارش فیلم از دختر من گذاشته موهاشو صاف کرده بود و کلی ارایش من کامنتم گذاشتم که فیلم دخترمو پاک کنه بلاکم کرد. اصلا حقی نداره دخترمنو داده به خواهرش. حضانت با پدر مادره هیچ قانونی بچه نمیده به عمه.

تو میتونی بابت اون حرفای ناموسی ک زده ازش شکایت کنی اگه شاهد داری و مطمئنی بعدا نمیزنه زیرش بخاد شها ...

بابت همین حرفای ناموسی که زده باز میشه عدم صلاحیتشو ثابت کرد؟ صابکارش بیاد دادگاه دونفرم شاهد بیاره که اون همچین حرفی زده.از محل کارشم دزدی کرده بود ساقیه گل هم بود صابکارش مچشو گرفت باز برای اونم میتونه شهادت بده؟

بابت همین حرفای ناموسی که زده باز میشه عدم صلاحیتشو ثابت کرد؟ صابکارش بیاد دادگاه دونفرم شاهد بیاره ...

خب ببین برا اون حرفا ک.عدم.صلاحیت نمیدن ولی میتونی اعاده حیثیت کنی شکایت کنی..بعد بابت رضایت در اضای بچت رضایت بدی..یجور نقطه ضعف داری ازش میگیری وگرنه این عدم صلاحبت نمیشه..اما این ک.میگی دخترتو کرده ی ابزار کار برای خاهرش اصن این غیر قانونیه .تو حتی بدون وکیل هم راحت میتونی بچتو بگیری

2706