2733
2734
عنوان

شنیدین تجاوز ب کودک ۱۷ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 2121 بازدید | 35 پست
موندم اونایی که میگن زنها نامناسب لباس میپوشن تجاوز میشه بهشون در مقابل این جریان چه تفکر و حرفی دار ...

اون تفکر بخش کوچیکی از دلیلش بخاطر حفاظت زن از  همچین ادمای بیماریه ک حتی در برابر بچه هم تحریک میشن،خدا همه رو ب راه راست هدایت کنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزارتا تاپیک دیروز زدن. هزااااارتا. بابا دلمون ریش شد. ول کنین دیگه. 

بابا خب تو نیا تو این تاپیک خوبه عنوانش قید کردم ها حتما باید بیای و نظر بدی اگ نیای خیلی بهتر میشه ها باور کن 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2731
تو شیراز هم یه دختر سه ساله تجاوز میشه تو بیمارستان 

اخی الهی بمیرم چقدر مرد تجاوزگر زیاد شده 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
اون تفکر بخش کوچیکی از دلیلش بخاطر حفاظت زن از  همچین ادمای بیماریه ک حتی در برابر بچه هم تحریک ...

کسی که روانش مشکل داشته باشه براش فرق نمیکنه چی باشه به هرچیزی تجاوز میکنه منظور من اینه

هرچی آرزوی خوب مال تو 
مشکل همین عنوانته. کور که نیستیم میخونیمش. 

میدونم کور نیستی حداقل عنوان میخونی با چشات نیا ک اذیت نشی ریش ریش نشی 

2738
میدونم کور نیستی حداقل عنوان میخونی با چشات نیا ک اذیت نشی ریش ریش نشی 

میدونی جانم امثال شما عشق اینجور داستانا هستن وگرنه هیچوقت نمیاین همچین چیزیو دوباره بازگو کنین. واقعا متاسفم 

میدونی جانم امثال شما عشق اینجور داستانا هستن وگرنه هیچوقت نمیاین همچین چیزیو دوباره بازگو کنین. واق ...

ببین خیلی تو بحث دوس داری ریپلای نزن 

خیلی تو حاشیه ای

کسی که روانش مشکل داشته باشه براش فرق نمیکنه چی باشه به هرچیزی تجاوز میکنه منظور من اینه

این جمله کاملا درسته اما اونی ک در دسترس تره رو انتخاب میکنه.سعی کنیم در دسترس اینجور بیمارا نباشیم،لااقل بخاطر حفظ ارامش خودمون

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
موندم اونایی که میگن زنها نامناسب لباس میپوشن تجاوز میشه بهشون در مقابل این جریان چه تفکر و حرفی دار ...

همین حرفارو امروز یه مریضی میزد که تقصیر زناس

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
مگه داریم... ی بچه چ جذابیتی میونه داشته باشه مگ حیوونن ؟؟؟

پست تر از حیوون،

2706