2733
2734

۸ سالم بود یه معما تو ذهنم شکل گرفت، (خودم ساختمش خیر سرم🙄)

که کدوم شغله که همه شغل هارو در بر داره

پسرعموم تیزهوشانی بود گفتم اگه بلدی بگو

زنعموم نزدیک ۲ ساعت داشت فکر میکرد این چی میشه اخرش نفهمید

پسرعموم هم که نزدیک بود بخاطر معمای من از مدرسه بره از بس مسخرش کردم‌گفتم هیچی بلد نیستی😐😐

حالا اون اسکل(بلانسبتتون) از من ۷ سال بزرگتر بود من مسخرش میکردم باور میکرد نزدیک بود گریه شه😂😂😂😂

دلم خواست این تاپیکو بزنم توهین هم نکنین فقط بگین شماهم بچگیاتون اینکارارو میکردین من عذاب وجدان داره خفم میکنه😂😂😂😭😭😭

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جوابُ میشه بدونم😐😐

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738
حالا چه شغلیع؟ ذهنم درگیر شد

پروندم الکی😂😂😂اخرش برا اینکه جمعش کنم گفتم بازیگری اونم گفت چه ربطی داشت گفتم خنگی دیگه اگه نبودی میفهمیدی😂😂😂😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

من بچه ساده ای بودم بیشتر مشغول خرابکاری های کودکانه بودم اصلا با بزرگترها کاری نداشتم دلم واسه سادگیم سوخت🥺😓

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
😂😂😂😂😂😂😂😂زن عموت از این مادرا بودش ک توکار بچه ها دخالت میکرده کاملا مشخص چقدر پسرش سراین معم ...

چه پیش بینی تلخی 😂😂😂

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2706