2737
2739
عنوان

شیشه شیر چی بگیرم شمارو خدا بگین تجربه ندارم اصن

| مشاهده متن کامل بحث + 8509 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه شیر نمیریزه اصلا من هم مارک چیوکو و بی بی لند شیشه ایشو داشتم هم پلاستیکی، پلاستیکی مایا هم دارم همشونم خوبن شاید تو سرشو یا خیلی محکم میبندی یا جور درنمیاد با سر شیشه اندازه شو بخر

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
2731
میشه لطفا دقیق از مدل اونتی ک داری بگی؟مدلاش خیلی زیاده نمیتونم سفارس بدم

نچرال الترا سافت پیرکس

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
ناک  تامی تیپی  هی اور شی  توییست شیک  دکتر براون  اونت  همشونو ...

عزیزم اگه دوست داری عکس از سیسمونیت میذاری

برند هی اور شی خیلی برند گرونیه میخوام ببینم چه چیزایی خریدی کلا

2738
عزیزم اگه دوست داری عکس از سیسمونیت میذاری  برند هی اور شی خیلی برند گرونیه میخوام ببینم چه چی ...

سوال بپرس گلم هر چی خواستی بگم‌چی گرفتم

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
چقدر قشنگه من خیلی پسندیدم کمد اسباب بازی هم گرفتید؟ برند کالسکه هم اگر راضی هستید ازش بگید

بله گرفتم عکس ندارم ازش 

ماکسی کوزی کویینی مود خیلی عالیه

مرسی عزیزم از پاسخگوییت انشالله خودتون و خانواده گرامی سلامت باشید

ممنونم همچنین

2706