2733
2734
عنوان

بارداری و آزمایش خون و بی بی چک

119 بازدید | 14 پست

سلام دوستان راستش من 10روزی میشه که از موعد پریم گذشته و تو این ده روز سه تا بی بی چک امتحان کردم تو خونه که همشونم منفی بود امروزم نتونستم تحمل کنم رفتم آزمایش خون که اونم منفی اومد دکتر هم واسه سونو گرافی و بررسی کیست و تخمدانها فرستاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امیدوارم چیز مهمی نباشه

میگم یعنی واقعا من باردار نیستم که نشون نداده دا یا اگه کسی هم براش پیش اومده که آزمایش خونش منفی باشه بعد یه ماه دیگه بفهمه که بارداره؟

من دلم بچه دوم خواست ولی نشد الانم وضع رابطم با شوهرم خیلی بد شده اصلا معلوم نیست دیگه اقدام کنیم یا نه رابطمون خوب میشه یا نه😔

خواهرم و دوستم باردارن 

دوستم دوقلو شده اقدامامون باهم بود اونم من تشویق میکردم اقدامش چجوری باشه بهتره ولی من نشد اون شد از وقتی هم باردار شد دیگه باهم حرف نمیزنه 

لابد فکر میکنه حسادت میکنم یا دلم میسوزه... 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738
من دلم بچه دوم خواست ولی نشد الانم وضع رابطم با شوهرم خیلی بد شده اصلا معلوم نیست دیگه اقدام کنیم یا ...

ان شالاه که همه چی به خوبی پیش بره رابطه تونم با آقاییتون خوب باشه

ان شالاه که همه چی به خوبی پیش بره رابطه تونم با آقاییتون خوب باشه

ان شاالله😞

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706