2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو ما ک ب خاست خودمون نیومدیم  این کارا و برنامه هامونم  مگه نمیگن از قبل نوشتن  ت ...

عزیزم به خاست خودمون اومدیم  ولی الان یادمون نمیاد  و  اینکه هیچی از قبل بهمون تعیین نشده  اونموقع  عین ربات میمونیم که فقط  دستور بگیزیم حرکت کنیم.  ما خودمون  میتونیم  سرنوشتمونو  بسازیم  خودمون  تصمیم میگیریم  با اعمالمون  که  بهشتی باشیم  یا جهنمی.   حتی تو قران هم گفته ما به انسان  عقل دادیم که تفکر کند  انتخاب کند  . 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
خو ما ک ب خاست خودمون نیومدیم  این کارا و برنامه هامونم  مگه نمیگن از قبل نوشتن  ت ...

نه عزیزم این عقده ی اسلام نیست که از قبل سرنوشت ما نوشته شده

هر انسانی صاحب اراده و اختیار تاااااااااام هست

این شمایی که تصمیم میگیری نماز بخونی یا نه

روزه بگیری یا نه

موهاتو بیرون بریزی یا نه 

مهربون باشی یا بد اخلاق 

ظلم بکنی یا عادل باشی و.....

2731
برا ی سامورایی همه جا جنگله💪😂

توپ تانک فشفشه حریف ما کشمشه

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
2738