2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر محمد برزگر فرق تخصص مغز و اعصاب کودکان..خودم پسرمو میبرم.خیلی راضیم ازشون

صادق وند بهتر از اونه ما اول پیش اون میرفتیم بعد دکترمون رو عوض کردیم رفتیم صادق وند به نظرم این بهتر از برزگر هست

دل داده ام بر باد   بر هرچه باداباد
صادق وند بهتر از اونه ما اول پیش اون میرفتیم بعد دکترمون رو عوض کردیم رفتیم صادق وند به نظرم این بهت ...

من نزدیک دوساله میرم پیش دکتر برزگر خداروشکر خیلی راضیم.ولی از آقای صادق وند شناختی ندارم.

من نزدیک دوساله میرم پیش دکتر برزگر خداروشکر خیلی راضیم.ولی از آقای صادق وند شناختی ندارم.

ما هم چند سال رفتیم دکتر برزگر ولی نتیجه نگرفتیم به ما هم یه گفتار درمان معرفی کرد دکترمون رو عوض کردیم از این راضی هستیم بقیه هم دست خداست که چی بشه

دل داده ام بر باد   بر هرچه باداباد
ما هم چند سال رفتیم دکتر برزگر ولی نتیجه نگرفتیم به ما هم یه گفتار درمان معرفی کرد دکترمون رو عوض کر ...

خدا همه بچه هارو سلامت کنه هیچ پدر و مادری رو هم با فرزندش امتحان نکنه خییییلی سخته.خدا بچه شما رو هم شفا بده.میتونم بپرسم مشکل بچتون چیه؟

2801