2737
2734

من دیگه دارم دیوانه میشم انقد بدنم میخاره انگار بید افتاده تو جونم دو سه روزه همه جای بدنم میخاره الانم پاهام بشدت میخاره.چی کنم خوب شم؟؟

از چیه میدونید؟؟

ربطی به جنسیت داره؟؟

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

گاهی به خاطر بالا و پایین رفتن آنزیمهای کبدیه.

اگر خیلی اذیت میشید، بد نیست به دکتر گوارش و کبد مراجعه کنید. البته متخصص زنان هم میتونه کمک کنه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند ماهی؟اگر اوایلشی حتما ب دکترت بگو شاید از کبدت باشه باید انزیم های کبدیتو چک کنه

6 هفته ام. یعنی کبد چرب؟؟؟آزمایشش چیه اسمش؟

گاهی به خاطر بالا و پایین رفتن آنزیمهای کبدیه. اگر خیلی اذیت میشید، بد نیست به دکتر گوارش و کبد مرا ...

کمه زیاد نیس ولی الان یهو شدت گرف واسه چن دقیقه

6 هفته ام. یعنی کبد چرب؟؟؟آزمایشش چیه اسمش؟

لزوما کبد چرب نیست.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2740
وای من ماه اخر اینجوری بودم . از شدت خارش فقط گریه میکردم. تمام ازمایش های کبد رو عم دادم سالم بود. ...

واییی خیلی بده😰شما نی نیت چیه؟؟ میگن بخاطر گرما و خشکیه پوسته که میگن پسره نمیدونم

بدنم لکه های قرمز رنگ زده بود و فقط دوست داشتم بدنم رو تیکه کنم. دکتر گفت گرمای بدن بچس. فقط شبا کار ...

آره منم چن جا خوندم بخاطر گرمای بدنه شکمم همیشه سرد بود ولی از وقتی فهمیدم باردارم گرمه.

نمیدونم عزیزم تازه ماه دومم .ربطی به جنسیت داره؟

پسر. مال من از خشکی رد کرده بود. کهیر بود

وای من که بعضی وقتا دلم میخواد خودمو یجا بکوبم ولی دیگه نخواره😄 خداکنه منم نی نیم پسر باشه ☺

بدنم لکه های قرمز رنگ زده بود و فقط دوست داشتم بدنم رو تیکه کنم. دکتر گفت گرمای بدن بچس. فقط شبا کار ...

چه ربطی به زردی داره؟

من یکی از لشناهامون سر دخترش اینجوری بود ولی تا حایی ک میدونم توی سه ماهه اخر همش خودشو میخاروند و کهیر میزد ربطی ب جنسیت نداره بخاطر ولکنش بدن ب یسری انتی ژن ها از طرف بچه هست

لطفا برای سلامتی پسرکم یه صلوات بفرستین😇