2737
2739

سلام بچه ها من ‌تنبلی تخمدان دارم و اقدامم برای بارداری دکترم متفورمین داده روزی یه دونه برای سه ماه...دوزه میخورم خیلی بیحال میشم سرگیجه دارم...بنظرتون بدنم عادت میکنه بهش یا خطر داره ادامه ندم

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینوفولیک بخور هم کار متفورمینو میکنه‌هم اسیدفولیک رو

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

منم خوردم و خدا روشکر ج داد  من یکی صبح یکی شبـ

ماه پنجم  باردارشدم

اره قندو میندازه   طبیعیه

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
من روزی دوتا میخورم البته شبا سردرد داشتم بعدش رفع شد

بعد چه مدت مصرف کم شد؟؟برای چ مشکلی میخوردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2738
عوارضش کمه؟؟

متفورمین خارجیه.اره خیلی بهتره.البته من اوایل استفاده میکردم 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
منم خوردم و خدا روشکر ج داد  من یکی صبح یکی شبـ ماه پنجم  باردارشدم   اره قندو م ...

قند تورو هم مینداخت؟؟؟چیکار میکردی؟؟چن ماه خوردی؟!ببخش انقد سوال میکنم نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2706