2733
2734
عنوان

توضیح در مورد تمیزکاری خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 27 پست
من هر روز همه کارای خونه رو میکنم شب که میشه همشون مثل اول شده🥺🥺🥺

الان کاراتو بگو من برنامه بدم

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
مگه زن آفریده شده فقط بشور و بساب . اخرشم شوهر میاد میگه از صبح کاری نکردی . 

از شوهرتونم کار بکشید

شما جارو بزن اون ظرف بشوره

بعد شما طی بزن اون لباس اتو کنه

بعد شما لباسارو بنداز ماشین 

اون تا کنه

اون ظرفارو جمع کنه شما توالتو بشور

بعد اون یه اتاق و شما یه اتاقه تمیز کنین

بعد دوش و لالا

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان کاراتو بگو من برنامه بدم

صبح بیدارشدم باید رخت خوابا رو جم کنم صبحانه بخوریم و وسایلشو بشورم وسایل نهارو آمادع کنم همه خونه رو جارو بکشم همه چیزو دسمال بکشم نهار بپزم حیاط و دستشویرو تمیز کنم پارکینگو تمیزکنم چند دست لباس مونده بدوزم بعد از ظهر که شد انگار خونه منفجر شده بازم

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
2731
صبح بیدارشدم باید رخت خوابا رو جم کنم صبحانه بخوریم و وسایلشو بشورم وسایل نهارو آمادع کنم همه خونه ر ...

الان اباسارو تا کن

بعد بنداز لباس کثیفا بشوره

تو این مدت حارو بکش

بعد لباسارو پهن کن

یه تی بکش

اساقارو یه دستی بکش

یه دوش بگیر

روهم میشه تا ساعت دو شب

الان اباسارو تا کن بعد بنداز لباس کثیفا بشوره تو این مدت حارو بکش بعد لباسارو پهن کن یه تی بکش ...

الان کار ندارم فقط گشنمه 2تا بچه شیطون دارم تاروز میشه شروع میکنن به کثیف کاری🥺🥺🥺🥺

عزیزم سن بارداریمون عین همه امصاتو با اجازه کپی کردم خیلی خوشم اووووومد 

خواهش میکنم گلم 💟💟💟

خودم واسه نی نی نوشتمش🥰

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
الان کار ندارم فقط گشنمه 2تا بچه شیطون دارم تاروز میشه شروع میکنن به کثیف کاری🥺🥺🥺🥺

تن ماهی سیب زمینی

املت

تخم مرف

سانویچ کالباس و پنیر

آفرین استعداد نویسندگی داری 

🌻🌻

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
تن ماهی سیب زمینی املت تخم مرف سانویچ کالباس و پنیر

بارمیکنی انقد خشتم حوصلم نمیکشه برم غذا بخورم نهارم نرسیدم غذا درست کنم نون و ماست خوردم شام هم مهمون بودم سیر نشدم الانم مثل جنازه افتادم