2726
عنوان

توضیح در مورد تمیزکاری خونه

327 بازدید | 27 پست

بچهذها یه جیزی یادتون بدم

هر وقت جیزیو برمیداین همون نوقع برپزارین سر جاش

بعد هر اشپزی که تموم شد و غذاتون رو خوردین گاز رو یه دستمال بکشین و نزارین ظرفا بمونه سریع بشورین

کف زمین و کابینتا رو یه دستمال بکشین

جاهایی که روغن واشیده رو تمیز کنین

یخچالتون رو دو سه هفته یبار تمیز کنین

اتاقارو هر سه جهار روز یبار جارو بکشین

برای کف توالت بجای ماده های شوبنده از تاید استفاده کنید و بسابید

با وایتکس شیر ابو تنیز کنین

اگه تواللتون فرنگه بعد دستشویی جاهایی که اب پاشیده رو با دستمال خشک منین و قبل بیرون اومدن اشپری خوش بو کننده بزنین

بلافاصله بعد از بیدار شدن رختخوابتون رو مرتب کنین

@ژیناگلمن    

@تهدیگماکارونی۱    

@عروسکوچیکه    

@مرغانه    

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

مرسی عزیزم 

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استاداین کارم ...وسواس شدم...خوره فکری دارم...خوشبحال شلخته ها

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2728

سپاس جانا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مساله اینه که همیشه حوصله ی اینارو نداریم 😑😑😑

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

کار هرروزمه تحمل یه روزم نامرتبی و کثیفی رو ندارم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

لباسارو بشورین زود

کسایی که الان خونشون کثیفه بگن نن برنامه بدم همین الان تمیز کنن

بعد بیان تو تاپیک بگن چیشد

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
2706