2737
2739
عنوان

برادرشوهرم امشب اعصابموداغون کرد

1039 بازدید | 40 پست

خونه مادرشوهرم بودیم البته کسی نبودا من وشوهرم مادروپدرشوهر وبرادرشوهر بعدیکی چنبار پشت هم تماس گرف نمیدونمم کی بود ولی خب مشخص بود اشتباه میگرف قصدمزاحمت نداشت منم هی میگفتم اشتباه گرفتین قط میکردم شوهرم یهو بلندگف کیه چرا یواشکی جواب میدی چرانمیدی به من جواب بدم گفتم مهم نیس اشتباه گرفته چیزی نشده که الان بلاکش میکنم گف لازم نکرده بلاک کنی بده من ازاون طرف برادرشوهرم شاخ شده بود هی میگف کیه زنگ میزنه گوخورده بده من تف کنم توروش خیلی خیلی حرصم گرف حالا شوهرم بازمیگم  زنشم اون چی میگه این وسط😒😒😒الانم باشوهرم قهرم حرف نمیزنم باید جواب برادرشومیدادخیلی حرصم گرفتههههههه

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

وا.

خب‌رو زن برادرش‌غیرت داره😶

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مثلا غیرتی شده😒

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

حالا لازم نبود جلوی اونهمه آدم شما هی جواب بدی دفعه دوم میدادی شوهرت یاگوشیتو سایلنت میکردی آدم نباید کاری کنه مورد قضاوت قرار بگیره

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2738
وا. خب‌رو زن برادرش‌غیرت داره😶

اخه یجوری شدم انگارمثلامن مقصربودم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2706