2733
2739

بیاید اسم کسایی که دوست دارید رو بگید

من میمونت جون

مهراناجان جون

همسر یک طلبه جون و... رو خیلی دوست دارم. در کل بیشترا رو دوست دارم جززز یکی ۲ نفر که خودشون میدونن. اونایی که دوست دارید رو تگ کنید

اللهم عجل لولیک الفرج

کاربر اوپرا

بانوی عاشق

میمونمت

لیدی گاگا

و ایسورا فک کنم اسمشه 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازيادشون هم صحبت شدم ولي  @kiyanaz34     @سباااا    اينا رو دوس ...

مرسییی فداتشم عاشقتم🤩😍😘💙👩‍❤️‍👩

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
2738

اع من اومدم جواب شمارو بدم اون تاپیک ترکید. مرسی از لطفت مهربون😍🥰

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706