2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این دنیای مزخرف بی فرزندی بهتره...(نظر من اینه)

امضات بخون ناشکری نکن 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2731

منم.یکی چون تربیت فرزند از خود فرزند مهمتره و واقعا من نمیتوتم و اعصابم نمیکشه..و نمیخاهم ب خاطر خودخواهی خودم که حالا پیر میشم کسی ندارم فردی رو ب این دنیا اضافه کنم ک نتونم ب نحو احسن تربیت کنم.

2738
ظلمه تک فرزندی  بچه نیاز به خواهر یا برادر داره  بچه تنهاست و ما مدام زوم میکنیم روی همی ...

خوب اگه نتونیم هزینه دوتا بچه رو بدیم به نظرشما بیشتر ظلم نیست?

امضات بخون ناشکری نکن 

خب اشتباه کردم ۲تا طفل معصوم‌و وارد این دنیای کثیف کردم... چون عاشقشونم که نباید چشممو رو واقعیت ببندم🙄

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من خودم خیری از بودن تو این دنیا ندیدم

هیییچ بچه ای رو بدنیا نمیارم

نمیخوام یکی دیگه هم توسط خود من بدبخت بشه 

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
 مشکلتون با خانمای شاغل چیه؟!

مشکلی ندارم ولی واقعا فاجعس ک مردا قدرت تامین عالی ندارن و ی خانوم  بچه ۱۰ ماهشو میزاره مهد یا پیش پرستار میره سرکار در صورتیکه ثابت شده بچه تا دوسالگی ب حضور دائم مادر نیاز داره