2733
2739
عنوان

امروز دومین پسرشو از دست داد،

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 39 پست
اونوقت مادرشوهر من با ۱۰۰ کیلو وزن و مشکل تیروئید و فشار خون، فقط یه شب تب کرد😑 تست مثبت کرونایی

حکمت خداس دیگه،وگرنه همشون گرفتن،فقط این طفلک

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حکمت خداس دیگه،وگرنه همشون گرفتن،فقط این طفلک

فقط خدا صبر به خانواده ش بده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2731
یاد ی خانواده ای افتادم با حرفت ۴ تا پسر بودن اخر هفته رفتن خونه پدر مادر  پدر رفته سر چاه ح ...

اخی،😔

یاد ی خانواده ای افتادم با حرفت ۴ تا پسر بودن اخر هفته رفتن خونه پدر مادر  پدر رفته سر چاه ح ...

وای‌یا حضرت عباس

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

خدا خودش فقط باید نظر کنه کرونا بره یکی از آشناهمون یه برادر این هفته فوت شد اون یکی هفته ی بعدش در ۷ روز دو برادر چه برادرهایی هیکل درشت وپهلوانی داشتند😔😔

2738

واااای  کرونا وحشتناک میکشه تو شهر ما دیروز چن نفر مردن همه هم جوون چند تا وخیم هست که دکتر کلا میخواد یکی رو بیهوش کنه زن جوونیه چون اکسیژن خونش پایینه

لعنت به اینایی که عروسی برکزار میکنن 

مراسم های ختمشون رو اعلام نمیکنن کسی نره

ما دیروز پدر شوهرمو که از کرونا فوت کرد دفن کردیم

خدا بیامرزتشون واقعا فوتی های کرونا یی خیلی غریبن،

وای‌یا حضرت عباس

بخدا

فک کن سر محلشون عکس داداشا

همشونم بچه کوچیک داشتن

نمیدونم اصلا جمعیتی ک برا تشیع جنازشون بودن و چ جوری مثال بزنم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

دقبقا این اتفاق برای هم محلی ماهم همون 4 سال پیش افتاد بابا رفت تو چاه  گاز گرفتش بعد یه پسرش.فت اونم گاز گرفت. بعداون پسرش که نامزد بود هر سه شون فوت کردن

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
بخدا فک کن سر محلشون عکس داداشا همشونم بچه کوچیک داشتن نمیدونم اصلا جمعیتی ک برا تشیع جنازشون بود ...

خیلی سخته

ما دوتا جوون از دست دادیم یکی مامان من یکی داییم

هممون الان روانی شدیم دیگه

دیگه اونا بدتر😳

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
الهی کور شم 😶 خدایا خودت فقط میتونی دلشو آروم کنی... نمیدونم چرا بعضیا داغ های به این بزرگی میبینن ...

به خداهر کی زنگی این زن واز دور ببینه فکر میکنه اوه چه زندگی،ولی از داغ دلشون خبر نداشتن،امروزم که اینجوری شد

2706