2733
2739
عنوان

واسه یخچال کسی پیش اومده؟

214 بازدید | 12 پست

شوهرم در یخچال رو باز کرد دید از سقف یخچال آب میاد 

یخچالمون یخچال فریزره طبقه بالاش فریزه و مارکش سامسونگه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
گفتم چیه انگار یخچال حرف زده😑 طبیعیِ

اخه الان ۶ ساله یخچالو داریم مشکلی نداشت

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم چیه انگار یخچال حرف زده😑 طبیعیِ

😆😆😆😆

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎
2728
2738
آره من عید از برق کشیدم و شستم اینجوری شد روش دکمه داره یکیش شکل برفه چند بار اونو روشن کردم خودش خ ...

من کلا یخچالو از برق کشیدم گفتم خشک بشه وسایلشم دراوردم گفتم ببینم چی میشه اگه نشد زنگ بزنیم تعمیر کار

من کلا یخچالو از برق کشیدم گفتم خشک بشه وسایلشم دراوردم گفتم ببینم چی میشه اگه نشد زنگ بزنیم تعمیر ک ...

اول به نمایندگی زنگ بزن معمولا تلفنی راهنمایی میکنن اگه درست نشه تعمیرکار میفرستن.  ولی معمولا میگن چندساعت از برق بکش

کف فریزر رو ببین خشکه؟؟؟؟؟؟ کل فریزر رو تمیز کن و کفش رو چک کن که خیس نباشه 

خشکه ولی خب خیلی وقته یخچال به برقه و تمییز نشده و حدود یه ساله درش باز نشده بود ولی به برق بود چون خونه نبودیم حدود یه سال 

ببین عزیزم یخچال ما هم آب میداد داخل یه ماهر گفت از برق بکشید مجرایی که آب رو رد میکنه یخ زده دو رد ...

اره شوهر متم از برق کشید