2733
2739
عنوان

حس ششمی لازمم 😐😂💜

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 185 پست
چن درصد حسن درست گلم شوهرم ک مث داداشاش نمیشه 😭 کی خونه گیرمون میاد کی حامله میشم

حسم گاهی درسته گاهی نه 

۶۰درصد ۷۰درصده 

برادر رو نمیدونم 

یه خونه حیاط دار میگیرین 

برا بچه صبر کن ‌

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
☘☘ به حرفاش گوش کنم تهش میخواد ابراز علاقه کنه یا نه؟

ابراز علاقه نمیکنه به این زودیا

به حرفش گوش نده ببین چی به صلاحته

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سبز آبیه آفرین عزیزم میدونم رسیدن به عشقم خیلی سخته اما......  بهش میرسم؟؟؟؟  خانواده م ...

دلم نمیاد بگم نه 😔😔😔

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
دلم نمیاد بگم نه 😔😔😔

😔😔مطمئن؟؟؟ 

کی ازدواج میکنه؟؟؟؟ 

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
کی باردار میشم و جنسیتش چیه ؟طبیعی یا با درمان؟مشکا از کیه

۳ ماه دیگ 

طببعی مشکل بینتون حسادت بقیه

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
کی باردار میشم و جنسیتش چیه ؟طبیعی یا با درمان؟مشکا از کیه

یه سال دیگه 

دختره 

تنبلی داری ؟؟؟

۳ ماه دیگ  طببعی مشکل بینتون حسادت بقیه

به عشقم میرسم؟؟؟ 

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
بعضی وقتا مث الان که عصبی ومضطربم ۱۰۰درصد میشه یکم دیگه باید صبر کنی صبرتو بیشتر کن  ۸ ماه دی ...

در مورد شوهرم یعنی باید صبر کنم؟ 

اخه اونا خیانت کار معتاد میترسم اینم مث اونا بشه 😭😭😭😭😭😭

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
2706