2733
2739
عنوان

حس ششمی لازمم 😐😂💜

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 185 پست
برو

سلام عزیزم خوبی 

گلم میشه بگی زندگیم در اینده چطور میشه 

تور خدا هرچی حست میگه همونو بگو 

حس میکنم زن خوبی نیستم برای شوهرم 

برای زندگی 😔

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
سلام عزیزم خوبی  گلم میشه بگی زندگیم در اینده چطور میشه  تور خدا هرچی حست میگه همونو بگو ...

زن خوبی هستی فقط به خودت اعتماد داشته باش

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن خوبی هستی فقط به خودت اعتماد داشته باش

سلام عزیزم خوبی

گلم امشب واقعا به حست نیاز  دارم 😔💔

عزیزم کی شوهرمو میبینم دلم براش ی ذره شده

این هفته یا هفته دیگه

خونه کی گیر مون میاد😔

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
سلام عزیزم خوبی گلم امشب واقعا به حست نیاز  دارم 😔💔 عزیزم کی شوهرمو میبینم دلم براش ی ذره ش ...

هفته دیگ 

خونه هم تا وسط ماه بعد

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2728
هفته دیگ  خونه هم تا وسط ماه بعد

وای چرا اینقد دیر😳🥺

حست به ماه بعد افتاد؟