2733
2734
عنوان

بچه ها تو زندگیم اصلا آرامش ندارم

1370 بازدید | 38 پست

ظهرم تاپیک زدم و گفتم خونه مادرشوهرم زندگی میکنم... طبقه پایین 

وقتی خونه مادرم میرم ک ی شهر دیگس آنقدررررر حالم خوبه 

ولی ب محض اینکه وارد خونه خودم میشم ینی همون زیر زمین بشدتتتتت حالم بد میشه و حالت افسردگی و دلمردگی و زدگی ب شوهرم و خانواده شوهرم بهم دست میده 

و اعصابم بشدت بهم میریزه و حالتای عصبی میگیرم.  

نمیدونم چیکار کنم... شوهرمم میگه تا دو سه سال دیگ حرف خونه جدید نزن.... 

ولی من بشدت ازینجا بیزار شدم و دلزده

البته مشکلات دیگه ایم مثل دخالت‌های پدرشوهر... یواشکی بیرون رفتنا... حس خفگی چون نباید صدام بالا بره چون همه میریزن پایین و.... دارم... 

حالا نمیدونم مشکل از زیرزمینع یا خودم مشکل اعصاب دارم!؟!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی با اقوام شوهر و جای مث زیر زمین سخته 

هروقت ناراحتی گلاب بخور و نفس عمیق بکش 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را ک نمیتوانم تغییر دهم 

زمزمه کن با خودت 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
2731
اسی برای شوخیه ناراحت نشی

ن عزیزم چرا ناراحت بشم... حالا من مادرشوهرم زن خوبیه... ولی پدرشوهرم خیلی فوضوله ازونا ک باید مثل دزدا برم بیرونو بیام تا جواب سوال پس ندم 

مشکل از زیر زمین نیست من شش سال تو زیرزمین زندگی کردم الان اومدم طبقه بالا حال روحیم بدتر شده همیشه میگن کجا خوشه اونجا ک دل خوشه حال دلت ک خوب باشه مهم نیست کجا زندگی کنی

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

سعی کن واسه خودت دلخوشی کوچیک داشنه باشی و مدام بهش فکر نکنی شرایط همینه که میبینی و به قول خودت دوسا سال دیگم درست نمیشه

ولی تو حال دلتو خوب کن شکر گذاری کن که معجزه میکنه! من معجزشو تو زندگی خودم دیدم

خودتو سرگرم کن بیکار ک بشی زیاد میری تو فکر

2738
زندگی با اقوام شوهر و جای مث زیر زمین سخته  هروقت ناراحتی گلاب بخور و نفس عمیق بکش  خداو ...

دقیقا... حتی ب طلاقم دارم فکر میکنم... نمیدونم چیکار کنم... از طلاقم میترسم ک یدفعه از چاله دربیام بیفتم تو چاه

توخونه زیاد اسفند دود کن و پنجره باز کن تا انرژی های منفی از خونه بره بیرون خیلی حال و هوای خونه عوض ...

باشه عزیزم... حتمن.... ولی کاش از اول قبول نمیکردم بیام اینجا... آخه همش شوهرم میگه میخواستی از اول قبول نکنی بیای... ولی من بخاطر سن کم اونموقعم احمق تر از اینحرفا بودم

2706