2737
2739
عنوان

آمپول پروژسترون

42 بازدید | 3 پست

خانوما لطفا راهنمایی ام کنید نمیدونستم باردار هستم. امروز دوتا آمپول پروژسترون زدم که پریود ش. م فک میکردم عادت  ام نامنظم شده. الان یه دفعه یادم اومد که صب بی بی چک گذاشتم دوتا خط اومد و این ینی بارداربوده. حالا چی میشه؟ سقط میشه؟؟ 

ممکنه تاثیر امپول پرژستون باشه فعلا چیزی مصرف نکنید و صب کنید و ی ازمایش ادار ازمایشگاهی دو روز دیگه بدید ولی بعید میدانم پرزستون باعث سقط بشه چون من یادم اوایل بارداری سیاف پرژستون استفاده میکردم ولی بازم سوال بپرسید بسپارید دست خدای مهربون ایشالا خیره

ممکنه تاثیر امپول پرژستون باشه فعلا چیزی مصرف نکنید و صب کنید و ی ازمایش ادار ازمایشگاهی دو روز دیگه ...

قبل اینکه آمپول و تزریق کنم اول تست رو انجام دادم. اما اصلا حواسم به نتیجه اش نبود. چون توذهنم بودکه حامله نیستم به جواب تست توجه نکردم. الان که خاستم بخابم یه دفعه یادم اومد که صب دوتا خط اومد بود اما چرا من اصلا حواسم نبود هنوز برام سواله؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731