2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااا خجالت کشیدن نداره لعنتی این چسب هم خیلی باکالاسه😁😁

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 
2731

من یک ماه فقط زدم.

اون یک ماهم یه خط در میون زدم.

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.

منم خجالتم میومد

کلا از چسبم بدم میاد

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
2738

الان دخترا الکی چسب دماغ میزنن تا همه فکر کنن عمل کردن

اونوقت تو خجالت میکشی خواهر؟ 

اگر دختر دار شدید اجازه نديد شوهرتون واسش اسم انتخاب کنه😉   چون اسم عشق قبلی نکبتشو میذاره رووش😁😤😂

دماغم خمیر نی بخواد با چسب فرم بگیره.

دو هفته اول واس جوش خوردن بخیس چسب.

بعدشم میگن بزنین تا ورمش بخوابه

2706