2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم نی نیم دختره ان تیش همین شکلی بود ولی فک نکنم ربطی داشته باشه

هر چیه سالم باشه.این سونو گرافی ها نباید جنسیت رو بگن.من نخواستم یهو خودش گفت دوبار هم گفت زوم کرد رو التش.هفته بعدش گفت دختره

2738
هر چیه سالم باشه.این سونو گرافی ها نباید جنسیت رو بگن.من نخواستم یهو خودش گفت دوبار هم گفت زوم کرد ر ...

فکر کنم همون دختره.اخه دوازده هفته آلت تشکیل نشده که از روی آلت بگه

خدایا شکرت🖤
هر چیه سالم باشه.این سونو گرافی ها نباید جنسیت رو بگن.من نخواستم یهو خودش گفت دوبار هم گفت زوم کرد ر ...

منم رفتم غربال گفت با قطعیت پسر

خیلی دختر دوس داشتم ولی بازم شکر خدا🙏🏻

جای خوب رفته بودی؟؟؟؟

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

برا منم سونو ان تی پسر گفته نکنه اونمالی عوض شه،نتیجه مال تو معلوم نیس اما احتمال زیاد دختره اونمالی جای بهتر برو

2706