2733
2734
عنوان

خانوما کی کاپ قاعدگی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5460 بازدید | 222 پست
تا حالا کاپ دیدی عزیزم؟

من زیاد دیدم شما چی دیدی 🤔🤨

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حس میکنم رحمم سفت و خشکه ممکنه چوت پریود نیستم اینطور باشه؟  

وقتی پریود باشی ترشحات باعث میشه راحت و روون جا بره.

بع کمی پایینشو فشار بده باز میشه

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2728
وقتی پریود نیستی با لوبریکانت امتحان کن  بذار کاملا بره تو و کاملا مدل سی تا کن

اگ پریود بشم دیگ لازم ب لوبریکانت نیس؟ 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
من حساسیت دارم ب نوار عفونت میگیرم بعدشم پول هزینه‌کردم خریدم باید نحوه استفاده رو یادبگیرم 

وای منم حساسیت دارم مدام عفونت می گیرم

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
حس میکنم درد میگیره رحمم شما همچین حسی داشتین ؟ 

اوایلش اره ولی همون موقع که داخل واژن میکنم یکم درد دارم بعدش اصلا دردی متوجه نمیشم حتی حس نمیکنم چیزی تو واژنمه

شاید بهش عادت نکردی

یا اینکه سایزش بزرگه

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊
2740
وقتی پریود نیستی با لوبریکانت امتحان کن  بذار کاملا بره تو و کاملا مدل سی تا کن دنباله رو بگی ...

عزیزم اینکه کامل وارد بدنم بشه یعنی سایزش مناسبم بوده و انتخاب اشتباه نکردم؟ 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
وای منم حساسیت دارم مدام عفونت می گیرم

اره خیلی بده 

2706