2726
عنوان

خانوما کی کاپ قاعدگی داره؟

5460 بازدید | 222 پست

سلام میخوام استفاده کنم اما هرکاری میکنم داخل نمیره 

ممکنه بخاطر بزرگ بودن باشه؟ 

داخل رفتااا فقط باز نمیشه دیدین میگن روشو یکم تا کنید و داخل جا کنید خودش باز میشه مال من‌باز نمیشه 

چزا؟ 

باید حتما لوبریکانت بگیرم ؟

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا

جوابتو گرفتی منم بلایک

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کاپ متنفرم 😑😑😑😑🙄🙄 فقط نوار بهداشتی بالدار خوبه 😁😂🤣🤣😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
خوب مگه نوار چششه فک کنم سخت باشه

من حساسیت دارم ب نوار عفونت میگیرم بعدشم پول هزینه‌کردم خریدم باید نحوه استفاده رو یادبگیرم 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
یکم تاش کنی بذاری داخل بالابذاری باز میشه من دارم استفاده میکنم خیلی راضیم

من حس میکنم رحمم سفت و خشکه

ممکنه چوت پریود نیستم اینطور باشه؟ 

من کاپ استفاده میکنم وهمش افسوس میخورم چرا زودتر باهاش اشنا نشدم

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
بتید از انتهای کاپ بگیری و اروم بچرخونیش تو واژنت اینجوری باز میشه بعدم یکم از دنبالش بگیر بکش ک م ...

ممنونم عزیزدل

من حس میکنم رحمم سفت و خشکه ممکنه چوت پریود نیستم اینطور باشه؟  

وقتی پریود نیستی با لوبریکانت امتحان کن 

بذار کاملا بره تو و کاملا مدل سی تا کن

دنباله رو بگیر و کمی بچرخون

😁
بتید از انتهای کاپ بگیری و اروم بچرخونیش تو واژنت اینجوری باز میشه بعدم یکم از دنبالش بگیر بکش ک م ...

حس میکنم درد میگیره رحمم

شما همچین حسی داشتین ؟ 

2706