2737
2739
عنوان

همش میگن داریم میریم خاستگاری برا پسرمون😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 57 پست
چ داغون😂😂😂ن این پسرش خوبه

ولی پولدار بودنااا🤣🤣🤣🤣😁😁😒

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اهل تیکه نیستم زیاد ولی خیلی بده هی بهم میگه اصلا یجوری میشم بعد پسرشم صحبت کرده بود باهام خانواد ...

عزیزم اگه قضیه عروس جونش جدی نیس 

فک میکنم یا میخاد لج تو دربیاره

یا میخاد دوباره ازت خاستگاری کنه

چرا گفتی نه ؟

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2731
عزیزم اگه قضیه عروس جونش جدی نیس  فک میکنم یا میخاد لج تو دربیاره یا میخاد دوباره ازت خاستگار ...

پسرشون کلا نمیره میگه من نمیام   

پسرخوبیه وضع مالیش خوبه خونه و ماشین داره و شغل معمولی و کلا معمولیه  و سالم

اما واقعا به دلم نمیشینه بدرد هم نمیخوریم 

آیدا هستم  
نه عزیزم چرا حسودی فوقش باروی گشاده ارزوی خوشبختی کن

مثلا فکر میکنن وای من چقدر بسوزم از ابنکه عروس خوب گیرشون اومده هرچند ندیدم دختره رو میدونم پسره هم نمیره البته

آیدا هستم  
پسرشون کلا نمیره میگه من نمیام     پسرخوبیه وضع مالیش خوبه خونه و ماشین داره و شغل معمول ...

کحا نمیره؟

برا ازدواج؟

اها خب حق داری

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2738

سلام خوبین 

یه لحظه کارتون دارم

کاربر اقا ✋   این اکانت رو تحویل گرفتم  از کسی که نمیخاست  از شمال ایران  فقط  نامردیش به   ما رسیده بقیه دوستام  مسخره  میکردی خودت زدی  رو دستشون     
سلام با من ؟  بله بفرمایید

میشه بهتون درخاست بدم کار فوری دارم

کاربر اقا ✋   این اکانت رو تحویل گرفتم  از کسی که نمیخاست  از شمال ایران  فقط  نامردیش به   ما رسیده بقیه دوستام  مسخره  میکردی خودت زدی  رو دستشون