2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برات دعا میکنم حامله بشی توهم برام دعا کن حامله نباشم دارم دق میکنم

باشه عزیزم.. انشالله هرچی دردل داری وبه صلاحته برات انجام‌بشه توهم برام دعاکن باردارباشم دیگه خسته شدم

خدایا شکرت شکرت شکرت
2740
قبل پری جوش میزنی؟ خیلی عذر میخوام ترشحاتت چطوره؟

دو سه روز پیش ترشحات داشتم مثل آب بود.. اماقطع شد.. جوش نه سابقه ندارم الحمدلله..

الان گاهی سرسینه ام سوزن سوزن میشه ودردهای پری دارم وپادرد. دیگه نمیدونم علائم‌پریودیه یابارداری

خدایا شکرت شکرت شکرت
دو سه روز پیش ترشحات داشتم مثل آب بود.. اماقطع شد.. جوش نه سابقه ندارم الحمدلله.. الان گاهی سرسینه ...

علائم پری و بارداری تقریبا یکیه فقط ریلکس باش ان شا الله به حق این ماه عزیز دامنت سبز شه شما هن منو دعا کن دیگه نا ندارم خسته م

علائم پری و بارداری تقریبا یکیه فقط ریلکس باش ان شا الله به حق این ماه عزیز دامنت سبز شه شما هن منو ...

چشم‌عزیزدلم واقعاسخته انتظار.. من این ماه بعداز سه سال انتظار باراولی بودکه اینجوری ‌بی نهایت گریه کردم که سردردشدیدگرفتم..فقط میگفتم خدایاخستمه کمکم کن

خدایا شکرت شکرت شکرت
چشم‌عزیزدلم واقعاسخته انتظار.. من این ماه بعداز سه سال انتظار باراولی بودکه اینجوری ‌بی نهایت گریه ک ...

شاید قسمتت نبوده تا حالا

از من میشنوی از فکرش در بیا باور کن بی خیالی فقط و فقط نتیجه سازه باید رها کنی تا بدست بیاری

چیزی که من نتونستم تو این مدت رو خودم اجرا کنم

شاید قسمتت نبوده تا حالا از من میشنوی از فکرش در بیا باور کن بی خیالی فقط و فقط نتیجه سازه باید رها ...

یه‌مدت بیخیالش‌شده بودم بازم‌نشد. ولی این ماه خیلی امیددارم نمیدونم چرا؟؟ اونقدامیددارم که اگه‌پریودبشم فکرکنم بدجورغصه بخورم 

خدایا شکرت شکرت شکرت