2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی زدن بیشتر بابام بزرگ ک شدم درسته نمیزدنم اما ی حرفایی ی رفتاری میکردن از نظر روحی داغونم میکردم البته بابام چن ساله ک فوت کرده خدارحمتش کنه.دیگه گذشتها گذشته ولی ما ک مادر این نسل هستیم سعی کنیم ب بچهامون لطمه نزنیم از نظر روحی وجسمی

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

منو مامانم تا ۱۸ سالگی ک عقد کردم هرروز خداااا باهم دعوا میکردیم گاهی اوقاتم کشتی میگرفتیم گاهی اوقاتم چیز پرت میکرد برام😂😂 ولی بعدش دگ اصلااااا.. بابامم ی بار بهم زد اونم چن ماه قبل عقدم ک  هنوز دوس بودم با شوهرم ی روز اومد دم در گف بیا ببینمت منم تا رفتم دم در بابام فهمید و زد تو گوشم😕 هنوز یادمه بعدم زنگ زد ب شوهرم و گف بار اخرته میای دم خونه😂

2738

من ک تا ۲۰ سالگی کتک میخوزدم  

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 

من خیلی شر بودم خیلییییی وحشتناک وحشتناک 

یعنی طوری که میگم اگه یه بچه مثل من باشه پراش میکنم بیرون واقعا حقم بود خدایی لوس نبودم خیلی شلوغ بودم

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
من خیلی شر بودم خیلییییی وحشتناک وحشتناک  یعنی طوری که میگم اگه یه بچه مثل من باشه پراش میکنم ...

منم خیلی فضول و شر بودم مخصوصا راهنمایی و دبیرستانم😂😂 دبیرستان ک دگ از ۱۵ سالگیم با شوهرمم دوس بودم تا ۱۸ ک عقد کردم دگ مصیبتی بودم😂😂😂

منم خیلی فضول و شر بودم مخصوصا راهنمایی و دبیرستانم😂😂 دبیرستان ک دگ از ۱۵ سالگیم با شوهرمم دوس بود ...

نه من از نظر دوستی نبوده 

مثلاً یکی میخابید وسط موهاشو میزدم کمترینش

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2706